Hakkımızda

 

       40 yılı aşkın bir süredir ticaretle uğraşan Hüseyin MİRİOĞLU ve kardeşleri, 2 nesildir kendi sektörlerinin en iyisi olma hedefindedir.

       1970'li yıllarda Amik Ovası'nda amelelik yaparak ticari hayatına başlayan Şirket kurucumuz Hüseyin MİRİOĞLU 1980'li yıllarda nakliyecilik yaparak ve 1990'lı yıllardan itibaren küspe ve buğday ticareti yaparak ticari hayatına devam etmiştir.

       2007 yılında Bölgenin ve Sektörün ihtiyaçlarını dikkate alarak, hijyenik, kaliteli ve el değmeden üretim yapıp tüketiciye sunabilecek full otomasyona sahip şu an ki firmamızı kurmuşlardır.

       Kurduğumuz fabrika el değmeden, üretim yapabilen teknolojiye sahip olarak ürettiğimi unlar hijyenik ortamda Un silolarına gitmekte ve oluşabilecek arızalara, Alman Teknolojisine sahip elektronik kumanda bölümümüz sayesinde anında müdahale edilmektedir.

       Yönetim Kurulu Başkanımız ve aynı zamanda Şirket kurucumuz Sn. Hüseyin MİRİOĞLU daha şirketi kurarken hedefini, Dünya pazarına açılmak ve yurdumuzun her noktasına ürünlerimiz pazarlamak olarak belirlemiş ve bu doğrultuda, ilk İhracatını az bir miktar olarak 2009

 yılında gerçekleştirmiş olup 2014 sonunda Milyon dolar seviyesinde ihracatlar yapmaya devam etmiştir.

        Türkiye ekonomisi geliştikçe, gelir seviyesi yükseldikçe, daha sağlıklı ürünler tüketme konusundaki bilinç arttıkça pazar büyümesi yüksek rakamlarda olacaktır.

 Firma olarak, teknolojik gelişmeleri dikkate alarak üretim kapasitemizi kaliteden ödün vermeden arttırarak, marka olmayı hedefliyoruz.

 Sektörümüzde yaşanan, rekabet ortamının aksine kaliteden ödün vermeden, en kaliteli ve un denince akla ilk gelen marka olmak için çalışıyoruz.

 Kalite bilinciyle, sağlıklı ve hijyenik koşullarda un üretmek ve tüketicilerin "Sağlıklı ve Kaliteli" olarak güvenini kazandığı bir marka olmak ilk Hedefimizdir.